sandały REN BUT 31-4282 granat

Nowy produkt

Producent: REN BUT

sezon: lato
wierzch: Skóra naturalna
podszewka: Skóra naturalna
wkładka: Skóra naturalna, Profilowana
spód: TR - termokauczuk
sposób zapinania: rzep

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

175,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Obuwie dziecięce profilaktyczne REN BUT wykonane z naturalnej skóry.

Wkładka wewnętrzna profilowana, antybakteryjna, wykonana z naturalnej skóry i pianki lateksowej, zawierającej aktywny węgiel drzewny absorbujący pot i zapachy.

Profilowana podeszwa wykonana z elastycznego i lekkiego tworzywa TR świetnie przenosi obciążenia na podłoże i amortyzuje wstrząsy. 

Usztywniony zapiętek stabilizuje stopę, a dzięki regulowanemu zapięciu na rzepy, możemy precyzyjnie dopasować obuwie do różnych kształtów stopy.

Obuwie pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" przyznawanego przez IPS w Krakowie oraz zostało wyróżnione przez specjalistów znakiem "Zdrowej Stopy" jako idealne w profilaktyce kształtowania prawidłowego rozwoju, funkcjonowania i budowy stopy dziecka.

Długość wkładki:

31-20,8cm

32-21,3cm

33-22,0cm

34-22,5cm

35-23,3cm

36-23,9cm

Jak dopasować rozmiar?

Odrysowujemy stopę dziecka na kartce papieru, paluszki muszą być wyprostowane, a stopa powinna na całej długości opierać się o podłoże. Nie dociskamy długopisu do stopy, tylko robimy swobodny obrys, następnie określamy długość odrysowanej stopy mierząc odcinek od końca dużego palca do środka pięty.

Długość wkładki ma być większa od długości stopy o 1cm.

Produkty powiązane