kozaki REN BUT 32-4223 czarny

Nowy produkt

Producent: REN BUT

sezon:  ZIMA
wierzch: Skóra naturalna 
podszewka: Wełniana (futerko)
wkładka: Profilowana, futro syntetyczne
spód: TR - termokauczuk

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

269,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Obuwie dziecięce profilaktyczne wykonane z naturalnej skóry - polskiej produkcji firmy REN BUT.

Ocieplone podszewką wełnianą (futerko). Modne, stylowe oficerki - idealne dla dziewczynek. 

Profilowana podeszwa wykonana z elastycznego i lekkiego tworzywa TR świetnie przenosi obciążenia na podłoże i amortyzuje wstrząsy.

Usztywniony zapiętek stabilizuje stopę, a dzięki regulowanemu zapięciu na rzepy, możemy precyzyjnie dopasować obuwie do różnych kształtów stopy.

Obuwie pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" przyznawanego przez IPS w Krakowie oraz zostało wyróżnione przez specjalistów znakiem "Zdrowej Stopy" jako idealne w profilaktyce kształtowania prawidłowego rozwoju, funkcjonowania i budowy stopy dziecka.


REN BUT na rynku obuwniczym funkcjonuje już od kilkunastu lat i jest jednym z większych producentów obuwia dziecięcego w Polsce.

Długość wkładki:

31 - 20,5cm

32 - 21cm

33 - 22cm

34 - 22,5cm

35 - 23cm

Jak dopasować rozmiar?

Odrysowujemy stopę dziecka na kartce papieru, paluszki muszą być wyprostowane, a stopa powinna na całej długości opierać się o podłoże. Nie dociskamy długopisu do stopy, tylko robimy swobodny obrys, następnie określamy długość odrysowanej stopy mierząc odcinek od końca dużego palca do środka pięty.

Długość wkładki ma być większa od długości stopy o 1cm.

Produkty powiązane